Únor 2011Nenávidim takovýhle blbosti....

19. února 2011 v 10:50 | Cool Kitty
Určitě jste někdy četli komentáře tipu
Tady ti něco posílám. Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo seti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7let mám blond vlasy aděsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidemzjevim se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle nenivtip! Něcodobrého se ti stane v 15:22 -někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekneMILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to zestrachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pocházíz Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal těšťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrálaautomobil. Erik Pražák, který tomuto dopisu neuveřil do 5 dnu dostal rakovinu blabla blabla.....blbosti někdy si to čtu jen tak a někdy se u toho ještě směju :D vždycky takovýhle komentáře mažu a navíc to nikdy neposílám a nikdy se mi nic hroznýho nestalo  tenhle komentář jsem měla na blogu asi před týdnem  a uběhlo pět dní a nic se mi nestalo...jak vidíte jsem tady prostě normálka jednou jsem podobnej komentář tipu poslala a taky se mi nic dobrýho nestalo prostě nic.....takovýhle komentáře prostě nesnášim vždycky se těšim až tam bude nějakej hezkej komentář a ono je tam tohle.......někdy mě to naštve a někdy si toho nevšímám...prostě je to vymyšlená blbost.

V pondělí....Valentýn

12. února 2011 v 13:50 | Cool Kitty
Takže v pondělí je už Valentýn........vlastně Valentýn je ted pro mě jako každej den ani nemám kluka....sice jsem do jednoho zamilovaná a vypadá to že se mu líbim a řekla jsme to kámoškám a oni se z něho pokoušej dostat kdo se mu líbí atd.....a dost mě to sere..... taky by mě zajímalo co mu nakecali.....prostě se do toho zase začli plejct kamošky...no co to je jedno jako mě to neni jedno ale to neřešte....a co vy budete dělat o valentýnu?Já normálka budu do školy a zase ze školy :D budu kecat s kámoškama prostě normální Good day.

Na blog nemám moc času...

5. února 2011 v 11:06 | Cool Kitty
Tohle neznamená že s blogem končím nebo tak něco............ ani nepozastavuju jenom že na blog nemám moc času chodim sem věčinou jen o víkendech a přes tejden nemám čas kvůli učení když přídu ze školy tak se učim a potom už dávaj v televizi ty best seriály jako Simpsonovi,The Big Bang Theory atd....Na blog mám čas už ted jenom o víkendech minulej rok jsem na blogu byla denně a přidávala jsme články atd....doufám že se to na jaře zlepší a budu moct bejt víc na blogu.

Miley natáčí nový film

5. února 2011 v 11:00 | Cool Kitty
Zpívání na chvilku strčila k ledu a věnuje se teď naplno své herecké kariéře...
A začíná pořádně zostra! Ve filmu So Undercover, který právě teď natáčí, si totiž Miley (18) zahraje agentku FBI.

Miley je ze své nové role tak nadšená, že vytvořila pro své fanoušky speciální video: "Nazdar všichni," říká v něm: "Tohle je můj osobní trailer z natáčení So Undercover. Máme před sebou poslední týden, což je šílené!"

"Bylo to opravdu těžké filmování," zmiňuje ještě ex-Disney star: "A jsem ráda, že se našlo i pár chvil, kdy jsme mohli s kolegama vypnout a jen tak pokecat."

Smiley ještě prozradila, že si natáčení nového filmu moc užívá a: "Tuším, že So Undercover bude opravdový hit! Těším se, až půjde do kin!"

To by mělo být ke konci roku 2011. Kromě Miley se ve snímku o soukromém detektivovi, kterého si najme FBI, aby prověřil tajemný školní spolek, objeví také Kelly Osbourne nebo Jeremy Piven!

zdroj: www.bravogirl.cz

Nejlepší časopis

5. února 2011 v 10:56 | Cool Kitty
Dost by mě zajímalo jaký časopis je podle vís nej takže hlasujte v anketě pokud máte rádi nějakej jienj časák pište do komentíků.
Podle mě je best Bravo Girl tenhle časák si kupuju pravidelně a je i levnej stojí jen 30 kč potom si ještě kupuju Bravo a  to je všechno kdysi jsem si kupovala Popcorn ale ten mě baví už jen trochu takže si radši kupuju Bravo Girl a Bravo ale kdybych si měla mezi těmhla dvěma časákama vybrat tak byhc si vybrala Bravo Girl.

Z natáčení klipu The Big Bang

5. února 2011 v 10:51 | Cool Kitty

Rock Mafia - The Big Bang Featuring Miley Cyrus

5. února 2011 v 10:50 | Cool Kitty
Ta písnička se mi ze začátku nelíbila ale ted se i začíná líbit. jinak ten klip se mi moc líbí.

Účesy Ashley Tisdale

5. února 2011 v 10:45 | Cool Kitty
1.Vlnité vlasy s patkou.
Účes celebrity - Ashley Tisdale
2.Culík na stranu a patka.
3.Na straně vlasy sepnuté sponkou.
4.Ofina nahoře sepnutá.
5.Ofina sepnutá na straně akorát trochu jinak než u obrázku 3.
6.Složitější účes
7.Složitější účes patka a čelenka.
8.Culík a čelenka.
4,5,6,7 a 8 je zkopírován z blogu http://sabulincinblogisek.blog.cz

Mě se nejvíc líbí ten 1 a 7.